Kredyt dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie jest możliwy!

Wielu osobom wydaje się, że aby wziąć kredyt gotówkowy, trzeba być zatrudnionym na tzw. umowę o pracę. Jest to problem dla wielu osób, które znajdują się na innej formie zatrudnienia, co bardzo często dotyczy osób młodych: uczniów czy studentów, chociaż oczywiście dotyczyć może osób w każdym wieku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom takich osób, proponujemy kredyt z umową zlecenie. Aby o niego wnioskować, nie trzeba być zatrudnionym na etat, wystarczy – jak sama nazwa wskazuje – zwyczajna umowa zlecenie. Dzięki temu wiele osób uczciwie pracujących na co dzień, które dotychczas nie kwalifikowało się w oczach banków, w końcu będzie mogło wziąć kredyt gotówkowy.

Wierzymy, że na takim rozwiązaniu skorzysta wiele osób potrzebujących gotówki, a uczciwie pracujących. Wiele osób znajdujących się na umowie zlecenie, zamiast na umowie o pracę, pracuje przecież regularnie, co miesiąc wykazuje zarobki nie mniejsze niż pracownicy na innych formach zatrudnienia, dlaczego więc kredyt z umową zlecenie miałby być niemożliwy?

Oznaczałoby to, że kredyt gotówkowy nie byłby możliwy dla osób utrzymujących się z zawodów freelancerskich, których przecież jest i prawdopodobnie będzie coraz więcej. Takie osoby nie rzadko zarabiają więcej niż przeciętny człowiek szukający kredytu. Jaki więc wniosek? Freelancer także może wziąć kredyt gotówkowy, a umożliwia mu to własnie kredyt z umową zlecenie. Dzięki niemu informatycy, pisarze, dziennikarze i wiele innych zawodów przestanie być dyskwalifikowanych na rynku kredytów i również będzie mogło pożyczyć pieniądze.
Należy przy tym pamiętać, że przy kredytach bierze się pod uwagę wiele kryteriów, m.in. regularność i wysokość dochodu, a także czas trwania umowy zlecenia, co stanowi pewną gwarancję.

Standard